16 тисяч доларів США за … порожні упаковки від чіпсів Автор: Lesly · Опубліковано: 10.08.2010 11:46 · Розділ: Цікаві факти

32-річний мешканець Великобританії Дейв Валентайн отримав пропозицію продати свою колекцію порожніх упаковок з-під чіпсів. Експерти оцінюють її вартість в 10 тисяч фунтів стерлінгів ( близько 16 тисяч дол. США). Така висока ціна колекції пояснюється тим, що сьогодні багато видів хрусткої картоплі більше не випускаються, що робить упаковку від неї справжнісіньким раритетом.

Колекція Валентайна нараховує близько 500 упаковок від чіпсів. Фото взято з сайту bbc.co.uk
Колекція Валентайна нараховує близько 500 упаковок від чіпсів. Фото взято з сайту bbc.co.uk

Свою колекцію британець почав збирати ще в 1984 році і, як і раніше, постійно поповнює її. На даний час в ній нараховується понад 500 різних упаковок. Чоловік розповів, що ідею колекціонувати пакети від хрусткої картоплі йому "підкинули" батьки. "Їм не дуже хотілося, щоб я витрачав гроші даремно і збирав що-небудь марне, тому вони порадили мені колекціонувати упаковки від чіпсів", - поділився спогадами із журналістами Валентайн.

За словами колекціонера, зібраними ним упаковками цікавляться не тільки приватні покупці, але й музеї. "Людям подобаються старі упаковки від чіпсів, вони нагадують їм про часи їх безтурботного дитинства", - стверджує чоловік.

Незважаючи на високий попит на колекцію в цілому та її окремі екземпляри (за одну раритетну упаковку чіпсів Валентайну іноді пропонують понад 15 доларів), британець відмовляється продавати їх. Він заявив, що йому дуже дорога його колекція і він не збирається розлучатися з нею.

Джерело: bbc.co.uk


Інші новини розділу