Дієтологи закликають перейти на африканську кухню Автор: Lesly · Опубліковано: 10.08.2010 09:32 · Розділ: Краса і здоров'я

Італійські дослідники на чолі з Паоло Ліонетті прийшли до висновку, що найбільш збалансованим раціоном можна назвати традиційну кухню так званого чорного континенту. За їхніми даними, африканки харчуються більш корисно і збалансовано, ніж європейки. Раціон мешканців Африки не тільки допомагає їм залишатися здоровими і стрункими в набагато більшій мірі, але й сприяє підтриманню оптимального балансу організму завдяки своїм "близьким до природи" характеристикам.

Раціон африканців збагачений продуктами з цільних злаків, просом, бобовими, насамперед, сочевицею і квасолею, а також овочами. Фото взято з сайту thewillnigeria.com
Раціон африканців збагачений продуктами з цільних злаків, просом, бобовими, насамперед, сочевицею і квасолею, а також овочами. Фото взято з сайту thewillnigeria.com

Науковці переконують, що провідну роль у формуванні здорового організму відіграє саме раціон харчування. Звісно, певний вплив здійснюють також і кліматичні та географічні умови, етнічна приналежність, рівень санітарії та гігієни. Так, дієтологи не заперечують, що саме низький рівень достатку не дозволяє африканкам вживати в їжу велику кількість цукру і тваринних жирів, на відміну від населення більш розвинених країн. Натомість, їхній щоденний раціон збагачений продуктами з цільних злаків, просом, бобовими, насамперед, сочевицею і квасолею, а також овочами. При цьому, мешканки чорного континенту практично не вживають м'яса, а своїх дітей годують грудним молоком до дворічного віку.

А от жителі цивілізованих країн віддають перевагу м’ясним стравам, обробленим зерновим продуктам, які важко засвоюються, крім того, вони вживають багато жиру і цукру. У результаті, в організмі навіть струнких західних жінок часто починається процес ожиріння внутрішніх органів.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.