Вродливим жінкам важче влаштуватися на "серйозну" роботу Автор: Lesly · Опубліковано: 09.08.2010 15:56 · Розділ: Суспільство

По результатах дослідження, проведеного фахівцями з Бізнес-школи Колорадського університету (США), приваблива зовнішність може поставити хрест на спробах жінки отримати роботу, яка вважається "чоловічою" або ж "серйозною". Всі спроби вродливої жінки влаштуватися на посаду, яка не потребує приємної зовнішності, за словами науковців, просто приречені на провал незалежно від її особистісних та ділових якостей чи вмінь.

Зокрема, запевняють експерти, вродливим жінкам закрита дорога до таких посад і професій: керівник проектно-конструкторського відділу, фінансовий директор, інженер-механік, виконроб, начальник служби безпеки, продавець комп'ютерного обладнання, тюремний наглядач, далекобійник, тощо.

Красивим жінкам важко отримати роботу, яка не потребує привабливої зовнішності
Красивим жінкам важко отримати роботу, яка не потребує привабливої зовнішності

Причиною цього є те, що красива жінка сприймається як картинка чи іграшка, яку складно сприймати всерйоз, чи доручати їй виконання складних завдань і очікувати від неї ретельно продуманих стратегій, вміння працювати з колективом та й взагалі здатності та бажання важко і наполегливо працювати, зціпивши зуби.

"Звабний зовнішній вигляд - величезний мінус для жінок, що бажають отримати таку роботу, - пояснює керівник дослідження Стефані Джонсон. - Їм легко отримати посаду службовця в приймальні або секретаря, та й у багатьох інших випадках при прийомі на роботу на обличчя і фігуру дами теж будуть дивитися дуже уважно, але тільки не тут. А ось що стосується чоловіків, то їх зовнішній вигляд ніякого значення не має. І, звісно ж, краще взяти на роботу чоловіка, ніж не надто привабливу жінку."

В інших випадках красивим людям зазвичай живеться значно легше, продовжує доктор Джонсон. Зокрема, у них вища зарплата, начальство краще оцінює результати їхньої праці, їм легше пройти співбесіду для вступу до коледжу, вони набирають більше голосів виборах і частіше виграють судові процеси.

Джерело: compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.