Соя замінить лікування стероїдними гормонами Автор: Lesly · Опубліковано: 09.08.2010 14:49 · Розділ: Медицина

Досліджуючи харчові продукти, науковці з Університету Каліфорнії спільно зі Службою сільськогосподарських досліджень та у співпраці з професором психології Мартою Ван Лон, прийшли до висновку, що деякі з них можуть діяти як природні естрогени. Така дія пояснюється наявністю в них особливих речовин - так званих ізофлавонів. В цьому відношенні особливо відзначилася соя.

Соєві продукти замінять традиційну методику лікування стероїдними гормонами. Фото взято з сайту vsmdenterprises.com
Соєві продукти замінять традиційну методику лікування стероїдними гормонами. Фото взято з сайту vsmdenterprises.com

Як стверджують фахівці, цей рослинний продукт цілком може застосовуватися як компонент замісної терапії для жінок старших 50 років (коли рівні продукування естрогену в організмі знижуються, що загрожує розвитком злоякісних новоутворень молочної залози). На сьогоднішній день у таких випадках зазвичай призначають курс лікування стероїдними гормонами.

Більш того, ізофлавони відіграють не останню роль у запобіганні вікової втрати кісткової маси. Проте, така дія зазначених речовин безпосередньо пов'язана і з іншими об'єктивними факторами та особливостями способу життя людини.

Необхідно додати, що позитивна дія соєвого білка, який надходить до організму безпосередньо з їжі, набагато перевищує позитивний ефект від цієї ж речовини, отриманої штучним шляхом. Це відкриття підтверджується іншими дослідженнями, проведеними раніше.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу