Чи готова Україна до УЄФА 2012? Автор: kseniya_www · Опубліковано: 26.07.2010 22:46 · Розділ: Спорт

Протягом липня-серпня Україна повинна відзвітуватися перед експертами УЄФА про стан виконання плану по підготовці до чемпіонату футболу 2012. В першу чергу перевірятимуть тренувальні центри та готелі для команд, виконання програм підготовки аеропортів та стюардів.

Першу делегацію Україна вже зустріла в Києві 19 червня. На щастя, переконати європейців в тому, що ми зацікавлені в проведенні чемпіонату в нашій країні, таки вдалося.

Другий візит відбувся 25 червня. Перевіряли ключові об’єкти в Києві, Полтаві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі, Тернополі Львові, Моршині, Дрогобичі, Трускавці та Ужгороді.

Перевірка по готовності стадіонів планується на 4-5 серпня цього року.

У Львові, за словами експертів, стадіон готовий на 35%. Проте дирекція будівельної компанії запевняє, що до кінця року арена стадіону буде готовою повністю.

Львівський стадіон, фото Львівської пресслужби
Львівський стадіон, фото Львівської пресслужби

Нагадаємо, що уряд України затвердив нову Державну цільову програму підготовки до Євро 2012, збільшився при цьому суму її фінансування на 15 790 млн.грн.


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.