Чоловіки бояться довіряти своїм партнеркам кермо автомобіля Автор: Lesly · Опубліковано: 21.07.2010 16:43 · Розділ: Суспільство

Результати опитування, проведеного інтернет-порталом OnePoll засвідчили, що чоловіки не довіряють вмінню своїх дружин водити авто. Так, третина опитаних зізналася, що не відчуває себе в безпеці на пасажирському сидінні, коли за кермом їхня половинка.

Під час руху деякі чоловіки часто вдавлюють ступні в підлогу, натискаючи на уявні педалі, коли їм здається, що жінка занадто пізно починає гальмувати. Інші нервово тримаються за боки сидіння з нетерпінням чекаючи завершення поїздки. А кожен десятий повідомив, що йому доводилося хапати і вивертати кермо, щоб запобігти нещасному випадку.

Чоловіки не в змозі розслабитися ні на хвилину, поки автомобілем керує дружина. Фото взято з сайту discovery.com
Чоловіки не в змозі розслабитися ні на хвилину, поки автомобілем керує дружина. Фото взято з сайту discovery.com

Загалом, в опитуванні прийняли участь близько 3 тисяч чоловіків. По його результатах дослідники констатували, що представники сильної статі вважають себе кращими водіями, ніж їхні партнерки. “Чоловіки вважають, що вони краще концентруються, уважніше стежать за дорожніми знаками і можуть похвалитися швидкою реакцією. Кожен п'ятий заявив, що не в змозі розслабитися ні на хвилину, поки автомобілем керує дружина”, - розповідають науковці.

Більш того, у ході дослідження з'ясувалося, що кожна п'ята пара затіває сварку або суперечку під час руху. Однак дані опитування не підтверджуються статистично, дже 97% порушень на дорогах Великобританії здійснюють саме чоловіки.

Джерело: innovanews.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.