Військовослужбовці США випробовують екзоскелети Автор: Lesly · Опубліковано: 21.07.2010 15:37 · Розділ: Нові технології

Сухопутні військами США будуть випробовувати екзоскелети HULC. Відповідний договір був підписаний між керівництвом сухопутних військ та компанією Lockheed Martin, яка власне виступає розробником нових пристроїв. Якщо екзоскелети пройдуть випробування, їх почнуть використовувати в американській армії, однак не раніше 2016 року.

HULC дає можливість не тільки переносити вагу до 90 кг, але й переміщуватися зі швидкістю до 16 км / год
HULC дає можливість не тільки переносити вагу до 90 кг, але й переміщуватися зі швидкістю до 16 км / год

Запропоновані екзоскелети працюють від батареї і даватимуть можливість бійцеві переносити вантаж вагою до 90 кг. Більш того, HULC здатен розвивати швидкість пересування на дальні дистанції 11 км / год, а при потребі, навіть до 16 км / год.

Без підзарядки екзоскелет може працювати протягом 72 години, що не надто вражає сучасне покоління, виховане на принципах поновлюваних джерел енергії, однак цього цілком достатньо для проведення коротких спецоперацій. Остання версія HULC обладнана кількома захисними пластинами, системами нагрівання й охолодження, а також різними сенсорами, повідомляє видання Daily Mail.

Джерело: zhelezyaka.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.