Протягом життя жінка змінює імідж понад 100 разів Автор: Lesly · Опубліковано: 21.07.2010 11:36 · Розділ: Цікаві факти

Кожній жінці властиве бажання бути чарівною і неповторною. Якщо б скласти разом весь той час, що жінка за життя виділяє для догляду за собою, в сумі ми б отримали кілька років. Тому й не дивно, що доволі часто представниці прекрасної статі змінюють зачіски. Фахівці підрахували, що в період з 13 до 65 років жінка в середньому змінює свій стиль двічі на рік, а загалом - 104 рази протягом життя.

Практично кожна панянка вважає своїм святим обов'язком на власному досвіді відчути, що таке локони, кіски, африканські дреди і кінський хвіст, коротка стрижка і завиті кучерики, мелірування та фарбування. Звісно, кожне правило має винятки. Наприклад, співачка Ріанна свій стиль змінює через кожні два тижні, а от дочка британської королеви принцеса Анна останні 40 років ходить з однією і тією ж зачіскою.

Найбільш популярною стрижкою залишається довге волосся трохи нижче плечей
Найбільш популярною стрижкою залишається довге волосся трохи нижче плечей

Протягом року, як свідчить статистика, дами змінюють по три відтінки кольору для свого волосся. При цьому, найбільш популярним кольором вважається темно-коричневий, а найбільш популярною стрижкою залишається довге волосся трохи нижче плечей. Практично кожна жінка носила таку зачіску хоча б раз у житті.

А головними причинами таких частих змін є бажання змінитися (а не подобатися чоловікам, як прийнято вважати), а також банальна нудьга. Часто непереборне бажання змінитися та почати все з початку виникає у панянок після розриву з коханою людиною.

Втім, експерти, які проводили опитування, підкреслюють, що переважна більшість жінок замість кардинальних змін іміджу віддають перевагу частішим і не надто виразним змінам. Найбільше впливають на вибір прекрасної статі модні тренди і стиль знаменитостей, які їм до вподоби. І це правило стосується як 20-річних, так і 60-річних. Жінка прагне бути красивою і модною в будь-якому віці.

Джерело: medikforum.ru


Інші новини розділу