Британські собаки охолоджуватимуться морозивом Автор: Lesly · Опубліковано: 20.07.2010 13:56 · Розділ: Події у світі

Незабаром в парках Великобританії, де місцеві жителі зазвичай вигулюють своїх чотириногих вихованців, розпочнеться продаж морозива, створеного спеціально для собак. Спеціально з цією метою з 24 липня по парках країни почнуть курсувати спеціальні фургони, в яких продаватимуть охолоджуючі ласощі для собак.

Собаки купують морозиво. Фото взято з сайту metro.co.uk
Собаки купують морозиво. Фото взято з сайту metro.co.uk

За словами ініціаторів проекту, для виготовлення морозива для собак було розроблено особливий рецепт, що враховує смаки та побажання братів наших менших. Зокрема, від звичного, "людського", варіанту морозива, собаче відрізняється не тільки температурою, але й текстурою і смаковими якостями. Так, наприклад, їм пропонуватимуть морозиво зі смаком шинки і курки, прикрашене хрусткою бісквітною кісточкою.

Раніше у Великобританії вже неодноразово робилися спроби започаткувати виробництво морозива для собак. Прохання розробити такий десерт поступило від самих власників собак, які добре знають про небайдужість своїх вихованців до морозива. Однак, від звичайних охолоджуючих ласощів, що містять молоко, цукор, ароматизатори та фрукти, собаки часто нездужають, оскільки їхній організм насилу справляється із такими складниками.

Нещодавно виробництво спеціального соєвого морозива для собак розпочалося в Бельгії. Вартість упаковки, в яку входять шість порцій морозива, складає близько п'яти євро.

Джерело: metro.co.uk


Інші новини розділу