Розроблено гібрид яхти і літака Автор: Lesly · Опубліковано: 20.07.2010 12:48 · Розділ: Авто-мото

Раніше навіть уявити собі існування яхти, що при потребі могла б птахом злетіти в небо конструктори навіть не наважувалися. Однак, неодноразово про таке диво техніки мріяв конструктор Єлкен Октурі із США. Більш того, свою мрію він спромігся втілити в життя.

Своє творіння новатор назвав Sailing Aircraft, що в перекладі означає “плаваючий літак”. В режимі планування в повітрі транспортний засіб може похвалитися крилами вражаючих розмірів, розмах яких досягає 377 метрів. При перебуванні на воді ці ж таки крила складаються у вертикальному напрямку, по відношенню до поверхні, формуючи вітрила, висота яких складає 185 метрів.

Футуристичний транспортний засіб Sailing Aircraft може похвалитися можливістю виходити у море та здійснювати польоти над землею. Фото взято з сайту infuture.ru
Футуристичний транспортний засіб Sailing Aircraft може похвалитися можливістю виходити у море та здійснювати польоти над землею. Фото взято з сайту infuture.ru

Варто зазначити, що крім можливості виходити у море та здійснювати польоти над землею, цей футуристичний транспортний засіб може похвалитися ще й комфортабельними місцями для чотирьох пасажирів.

За словами конструктора, функціонування новинки забезпечує двигун Recchia&Husser, 2 хвостові гвинти та 2 бічні панелі, які при потребі змінюють своє положення на горизонтальне і можуть виконувати роль малих понтонів.

Джерело: infuture.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.