В Ізраїлі збудують найбільше оглядове колесо у світі Автор: Lesly · Опубліковано: 20.07.2010 11:15 · Розділ: Події у світі

Найближчим часом в столиці Ізраїлю древньому місті Єрусалим буде встановлено найбільше в світі оглядове колесо. Проект нового атракціону для туристів та місцевих жителів вже затвердила комісія з планування і будівництва при єрусалимському муніципалітеті.

Оглядове колесо “Лондонське око”. Фото взято з сайту wikipedia.org
Оглядове колесо “Лондонське око”. Фото взято з сайту wikipedia.org

Нове архітектурне диво з'явиться в районі старого залізничного вокзалу. Представники влади стверджують, що на згаданій ділянці є достатньо місця, щоб встановити дуже велике колесо огляду, яке за своїми розмірами перевершить нинішнього рекордсмена “Лондонське око”, що розмістилося у столиці Великобританії.

За проектом, розробленим ізраїльськими архітекторами, від оглядового колеса простягатиметься велика пішохідна зона; крім того, тут розмістяться мережа кафе, ресторанів і сувенірних лавок. Деякі кафе будуть відкриті у вагонах старовинних поїздів. З часом тут планується створити новий історичний музей, присвячений темі розвитку транспорту.

Джерело: myjane.ru


Інші новини розділу