У США стає популярним футбол в нижній білизні Автор: Вікторія · Опубліковано: 08.05.2009 13:16 · Розділ: Спорт

У США набирає популярності «футбол в нижній білизні». Ідея народилася з так званого «Кубка нижньої білизни» - так називалося популярне альтернативне шоу груп підтримки під час перерв ігор Суперкубка. Проте зараз в планах вже створення самостійної Ліги американського футболу в нижній білизні.

Замість традиційних 11 гравців команди складатимуться з семи жінок, одягнених в нижню білизну. Команди отримають оригінальні назви такі як: «Новоанглійські ейфорії», «Мрії Денвера» і «Зваблювання з Сан-Дієго».

Фото взято з сайту for-ua.com
Фото взято з сайту for-ua.com

Організатори сподіваються, що ігри проходитимуть на великих стадіонах при великому скупченні чоловіків-глядачів. Видання відзначає, що це далеко не жарт, як могло б здатися на перший погляд. Сама маркетингова концепція полягає в тому, що успіх таких спортсменок, як Ганна Курникова, будується на їх зовнішності, а не спортивних досягненнях.

Джерело for-ua.com


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.