В Удмуртії щорічно проходить фестиваль рудоволосих Автор: Lesly · Опубліковано: 19.07.2010 14:06 · Розділ: Події у світі

В столиці Удмуртії (РФ) місті Іжевську у вересні пройде фестиваль на честь рудоволосих людей. По рахунку це буде вже сьомий такий захід, в основі якого лежить наукове положення про високий “індекс рудоволосості” корінних удмуртів. За даними дослідників, Удмуртія може похвалитися найвищим у світі відсотком рудих.

Фестиваль рудоволосих людей — це в першу чергу свято сміху й позитиву. Фото взято з сайту ami-tass.ru
Фестиваль рудоволосих людей — це в першу чергу свято сміху й позитиву. Фото взято з сайту ami-tass.ru

Цьогорічний фестиваль буде присвячений 250-річчю з дня заснування Іжевська. В рамках урочистого святкування, популярність якого з року в рік зростає, в місті вперше відбудуться перегони рудих коней.

Слід сказати, що минулого року організатори урочистостей “розтягнули” фестивальну програму з травня по вересень. Протягом всього теплого сезону у місті проходили конкурси та працювали тематичні майданчики: ярмарок “Руде подвір'я”, виставка “Руді вихованці”, лотерея “Рудий вісник”, змагання “Битва рудих танцюристів”, а також руда кухня, вогняне шоу, віп-вітальня рудоволосих удмуртських політиків та бізнесменів.

А родзинкою кожного такого фестивалю є обрання прекрасних Золотоволосок та найбільш рудоволосих бороданів.

Джерело: ami-tass.ru


Інші новини розділу