Складено рейтинг найкращих готелів світу Автор: Lesly · Опубліковано: 19.07.2010 11:53 · Розділ: Цікаві факти

Цього року кращим готелем світу за версією американського журналу, присвяченого подорожам та відпочинку Travel + Leisure, виявився індійський готель Oberoi Vanyavilas. Необхідно зазначити, що міжнародний рейтинг готелів World's Best Hotels зазначене видання складає щорічно.

Oberoi Vanyavilas — це не що інше ніж 25 “наметів у джунглях” класу люкс, де під навісом є зручне ліжко і навіть ванна. Фото взято з сайту oberoihotels.com
Oberoi Vanyavilas — це не що інше ніж 25 “наметів у джунглях” класу люкс, де під навісом є зручне ліжко і навіть ванна. Фото взято з сайту oberoihotels.com

Насправді Oberoi Vanyavilas — це не що інше ніж 25 “наметів у джунглях” класу люкс, де під навісом є зручне ліжко і навіть ванна. Неподалік від готелю розкинувся національний парк і заповідник з тиграми.

Вартість будь-якого з 25 розкішних “номерів” готелю, у кожного з яких є своя тераса і сад, складає 875 дол. США за добу.

Другу сходинку в рейтингу посів американський Triple Creek Ranch, апартаменти якого розташовані в горах Монтани. Він, як і лідер рейтингу з Індії, здатен забезпечити своїм відвідувачам максимально комфортне злиття з природою.

Третє місце дісталося комплексу Fairmont Mara Safari Club, що розташувався в заповіднику Масаі-Мара (Кенія), та тішить око відвідувачів неповторним африканським колоритом, поєднаним із європейським комфортом. Fairmont Mara Safari Club представляє собою близько 50 бунгало, що знаходяться на річці Мара з бегемотами.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу