Японці продемонстрували автомобіль із мультфільму Автор: Lesly · Опубліковано: 19.07.2010 10:46 · Розділ: Авто-мото

Ще вчора кумедні усміхнені автомобілі могли бути виключно героями дитячих мультфільмів. Проте, вже сьогодні такі транспортні засоби стали реальністю завдяки зусиллям японських вчених, які розробили концепт автомобіля, здатного виражати свої емоції.

Результатом спільної роботи фахівців з дизайн-центру Nissan і японського інституту дизайну Hara, став прототип Smiling Vehicle, що на даний момент існує тільки в зменшеному вигляді. Кузов нового транспортного засобу покритий еластичним поліуретановим волокном ROICA, стійким до звичайних легких подряпин при неакуратному паркуванню. Аналогічне покриття зараз використовується для виготовлення мотоциклетних шоломів.

Smiling Vehicle здатен виражати свої емоції. Фото взято з сайту popmech.ru
Smiling Vehicle здатен виражати свої емоції. Фото взято з сайту popmech.ru

Варто зазначити, що фахівці не зупинилися використанням новітнього покриття тільки для того, щоб уникнути можливих наслідків від подряпин. Вони оснастити свою розробку технологіями аніматроніки, яка використовується при постановці спецефектів та в комп'ютерній анімації для створення реалістичних емоцій та рухів персонажів.

Smiling Vehicle забезпечено системами, які дозволяють збільшувати окремі з елементів його зовнішнього вигляду в 5-9 разів. Крім того, творці обдарували своє дитя розвиненими “лицевими м'язами”, що дає йому можливість посміхнутися або просто підморгнути зустрічному, попереджаючи про наближення засідки ДАІ.

Джерело: popmech.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.