Волоський горіх - вірний помічник в боротьбі з надмірною вагою Автор: Вікторія · Опубліковано: 08.05.2009 12:55 · Розділ: Краса і здоров'я

Згідно недавно проведеного дослідження, включення в раціон волоських горіхів покращує стан здоров'я пацієнтів з діабетом другого типу. Дослідження проводилося командою, очолюваною Директором центру раціонального харчування при Університеті Вуллонгонга, професором Лінді Тапсел.

П'ятеро учасників з надмірною вагою і діабетом другого типу дотримувалися збалансованої дієти з низьким вмістом жирів протягом року. Також була створена друга група учасників, яким щодня давали по 30 грамів волоських горіхів, а також в їх раціоні було більше корисних жирів.

Обидві дієти добре позначилися на здоров'ї. Проте в групі «горіхів» люди отримували більше ненасичених жирних кислот. Вже за перші три місяці став очевидним результат такого харчування. Волоські горіхи є джерелами вітаміну Е, волокон і інших речовин з антиоксидантною дією.

"У групі «волоського горіха» відбулося покращення за показниками інсуліну, що було, можливо, пов'язано з хорошими жирами в раціоні, - говорить професор Тапсел. - Знежирена дієта корисна, але включення в їжу корисних продуктів, таких як волоські горіхи, підвищує її результативність."

Джерело www.mobus.com


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.