Найбільше заробляють блондинки Автор: Lesly · Опубліковано: 17.07.2010 14:48 · Розділ: Суспільство

Результати дослідження, яке провів британський ресурс, що спеціалізується на управлінні особистими фінансами, The Motley Fool, засвідчили, що середній заробіток жінок зі світлим волоссям вищий, в порівнянні із заробітком брюнеток та шатенок.

Середній заробіток жінок зі світлим волоссям вищий, в порівнянні із заробітком брюнеток та шатенок. Фото взято з сайту lenta.ru
Середній заробіток жінок зі світлим волоссям вищий, в порівнянні із заробітком брюнеток та шатенок. Фото взято з сайту lenta.ru

Підсумки вивчення фінансового добробуту представниць прекрасної статі дозволили підрахувати, що середній щомісячний дохід жінок зі світлим волоссям після вирахування всіх податків становить приблизно 1200 євро, брюнетки заробляють близько 1120 євро, а шатенки - не більше 1070 євро. Більш того, до легковажних витрат найбільш схильні блондинки. Так, щомісяця вони витрачають близько 334 євро на придбання різних дрібничок, таких як шоколадні цукерки, сумочки і туфлі.

Незважаючи на це, стверджують експерти, більшість блондинок вміють правильно розпоряджатися своїми особистими фінансами і завжди знають, скільки їм належить витратити найближчим часом і як скоро їх заощадження закінчаться.

Варто зазначити, що результати дослідження, отримані The Motley Fool, абсолютно не узгоджуються з аналогічним опитуванням, проведеним в 2009 році виробником фарб для волосся Garnier Nutrisse. За результатами, отриманими експертами косметичної компанії, доходи брюнеток суттєво перевищують заробітки шатенок і блондинок.

Джерело: lenta.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.