Вишня прийде на допомогу людям, що страждають безсонням Автор: Lesly · Опубліковано: 18.07.2010 13:45 · Розділ: Краса і здоров'я

Люди, які щодня вранці і ввечері випивають по склянці непідсолодженого вишневого соку, сплять краще, ніж інші. Такий висновок зробив психіатр Уілфред ПіДжі з Рочестерського університету в Нью-Йорку. За його словами, такий позитивний вплив соку вишні пояснюється високим вмістом в ягоді мелатоніну - гормону, що регулює цикли сну і бадьорості.

Снодійний вплив соку вишні пояснюється високим вмістом в ягоді мелатоніну - гормону, що регулює цикли сну і бадьорості. Фото взято з сайту fruitfuladventure.ca
Снодійний вплив соку вишні пояснюється високим вмістом в ягоді мелатоніну - гормону, що регулює цикли сну і бадьорості. Фото взято з сайту fruitfuladventure.ca

В ході експерименту добровольцям пропонували двічі на день пити вишневий або будь-який інший сік. Як з'ясувалося в результаті, вишневий сік збільшив тривалість сну в учасників у середньому на 17 хвилин. “З урахуванням того, що деякі лікарські препарати від безсоння мають побічні ефекти, така природна і безпечна альтернатива не може не тішити”, - підсумували науковці.

Нещодавно німецькі фахівці прийшли до висновку, що людям, які страждають безсонням, не обов'язково приймати снодійні засоби. Вчені проаналізували сотні ароматів, досліджуючи їх снодійний вплив на гризунах, а також на людях. В результаті було встановлено, що виконувати функцію снодійного можуть аромати, отримані з квітів жасмину.

В наш час безсоння - одна з найпоширеніших проблем, що спостерігається практично у кожного четвертого дорослого. П'ята частина з людей, які на собі відчули, що це таке, спить не більше п'яти годин на добу.

Джерело: innovanews.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.