Вживання креветок захищає від онконедуг Автор: Lesly · Опубліковано: 16.07.2010 13:49 · Розділ: Краса і здоров'я

Дослідники під керівництвом доктора Емілі Уайт з Центру дослідження ракових захворювань (США) прийшли до висновку, що медичні препарати з вмістом натуральних похідних креветок можуть відігравати велику роль у профілактиці онкологічних захворювань.

В дослідженні прийняли участь понад 35 тисяч жінок, середній вік яких становив 50 років, у яких ніколи не було раку молочної залози, незалежно від того, чи приймали вони якійсь вітамінні добавки, дотримувалися дієт, чи вели здоровий спосіб життя. Деяким з учасниць запропонували вживати біологічно активні добавки до їжі на основі похідних креветок, або ж самі морепродукти.

Медичні препарати з вмістом натуральних похідних креветок можуть відігравати велику роль у профілактиці онкологічних захворювань. Фото взято з сайту free-stockphotos.com
Медичні препарати з вмістом натуральних похідних креветок можуть відігравати велику роль у профілактиці онкологічних захворювань. Фото взято з сайту free-stockphotos.com

Через шість років у близько 880 учасниць було виявлено рак молочної залози. Однак, в групах, що регулярно вживали креветок, або добавки на їх основі випадків розвитку важкої недуги було порівняно менше. Як з'ясувалося, регулярне вживання добавок, виготовлених на основі креветок, які містять велику кількість жирних кислот омега-3 та інших корисних речовин, знижує ризик виникнення онкологічних захворювань в середньому на 32%. Аналогічні результати спостерігалися в групі, яка вживала в їжу свіжі морепродукти.

Трохи раніше іспанські вчені з Автономного університету Барселони відкрили протиракові властивості оливкової олії.

Джерело: moscow-info.org


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.