В кого краща пам'ять? Автор: Lesly · Опубліковано: 16.07.2010 10:26 · Розділ: Цікаві факти

Фахівці Кембриджського університету провели низку експериментів, в яких прийняли участь 4,5 тисячі респондентів віком від 49 до 90 років, по результатах яких було встановлено, що жінки можуть похвалитися значно кращою пам'яттю ніж чоловіки.

Всім учасникам науковці запропонували розв'язати тести на здатність запам'ятовувати. Проаналізувавши їх, спеціалісти прийшли до висновку, що представниці прекрасної статі з запропонованими завданнями справлялися легше, ніж чоловіки, оскільки природа обдарувала їх прекрасною пам'яттю. Дослідники стверджують, що отримані результати стосуються не тільки старшого покоління, за участю якого проводилося дослідження, але й молодшого.

Представниць прекрасної статі природа обдарувала кращою памяттю ніж чоловіків. Фото взято з сайту hubimg.com
Представниць прекрасної статі природа обдарувала кращою памяттю ніж чоловіків. Фото взято з сайту hubimg.com

Щоправда, причину такої разючої відмінності науковці поки пояснити не можуть. Можливо, припускають вони, це пов'язано з різним гормональним фоном у чоловіків та жінок або з іншими функціями, які природа поклала на жіночий мозок ще з давніх часів.

Незважаючи на це, коли мова йде про вирішення просторових завдань, то тут на висоті залишаються представники сильної статі.

Трохи раніше інший колектив вчених прийшов до висновку, що пам'ять покращує хороший сон. Так, в ході експерименту, було встановлено, що люди, які засинали після обробки певної інформації, продемонстрували більш високу ступінь її засвоєння, ніж ті, хто був змушений застосовувати здобуті знання, не маючи можливості попередньо подрімати.

Джерело: myjane.ru


Інші новини розділу