Жирна риба знижує ризик розвитку серцевої недостатності у чоловіків Автор: Вікторія · Опубліковано: 08.05.2009 11:52 · Розділ: Краса і здоров'я

Порція лосося або іншої жирної риби 1 раз на тиждень допоможе понизити ризик розвитку серцевої недостатності у чоловіків. Медики довели, що жирна кислота омега-3 корисна для здоров'я серця. Дослідження проводилося американськими кардіологами при Гарвардській медичній школі та шведськими співробітниками Каролінського інституту.

Протягом 6 років лікарі спостерігали за здоров'ям понад 39 тис. чоловіків у віці від 45 до 79 років. Аналіз показав, що чоловіки, які їли жирну рибу (оселедець, скумбрія, лосось, сига, озерна форель) 1 раз на тиждень, на 12% рідше хворіли серцевою недостатністю.

Чоловіки, що вживали в день по 0,36 грама жирної кислоти омега-3 з риби, були захищені від серцевих проблем на 33%. Проте щоденне споживання риби в більшій кількості не провокувало виникнення серцевих порушень. Науковці рекомендують чоловікам для підтримки правильної роботи серця їсти рибу в помірних кількостях, краще всього 1-2 рази на тиждень.

Омега-3 як основний компонент риби дозволяє ефективно запобігати серцевим захворюванням, зменшуючи рівні тригліцеридів в крові, знижуючи артеріальний тиск, стабілізуючи ритм серця та варіабельність частоти серцевих скорочень.

Джерело webefir.com


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.