Довголіття - в щоденному споживанні яблук Автор: Lesly · Опубліковано: 13.07.2010 16:15 · Розділ: Краса і здоров'я

По результатах десятирічного дослідження австралійські вчені прийшли до висновків, що шлях до довголіття лежить через щоденне споживання яблук. За словами професора Менні Нокса, ці соковиті плоди містять корисні для людського організму компоненти, які називаються поліфенолами.

Яблука значно знижують рівень холестерину в крові. Фото взято з сайту wikimedia.org
Яблука значно знижують рівень холестерину в крові. Фото взято з сайту wikimedia.org

"Завдяки вмісту цих речовин яблука значно знижують рівень холестерину в крові, - розповідає Нокс. - Вони також можуть відігравати певну роль у зниженні ризику розвитку діабету. А якщо врахувати, що поліфеноли є прекрасною профілактикою в боротьбі з астмою та алергією, то яблукам просто немає ціни".

Переконливо доводить правдивість слів науковців австралійка Една Спарвей, яка нещодавно відзначила своє сторіччя. "Яблучна тема" в її сім'ї є родинною гордістю, адже саме її бабуся - легендарна Марія Енн Ремсі Сміт - більше 140 років тому в своєму саду в Іствуді вивела унікальний сорт зелених яблук, відомий по всьому світу, як "Грені Сміт". "Секрет свого довголіття я бачу лише в хороших генах та великій кількості яблук, - розповіла Една Спарвей. - Адже все своє свідоме життя я живу за правилом: принаймні, одне яблуко в день. І не маю шкідливих звичок", - додала онука Марії Сміт.

Джерело: oreanda.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.