Німецькі урядовці пропонують розробити “кодекс честі інтернет-користувача” Автор: Lesly · Опубліковано: 14.07.2010 16:19 · Розділ: Цікаві факти

Німецькі урядовці вирішили розробити та запровадити інтернет-етикет. Так? міністр із захисту прав споживачів Ільзе Айгнер запропонувала створити кодекс честі, який став би обов'язковим для всіх користувачів міжнародної мережі. Про це високопосадовець заявила в інтерв'ю газеті Die Welt.

Інтернет стане безпечнішим, якщо всі користувачі дотримуватимуться певних правил. Фото взято з сайту blogeverestkc.com
Інтернет стане безпечнішим, якщо всі користувачі дотримуватимуться певних правил. Фото взято з сайту blogeverestkc.com

За словами Айгнер, кодекс, в який вона пропонує включити 10 “золотих правил”, має бути розроблений самою інтернет-спільнотою. При цьому, правила повинні бути “короткими, чіткими і зрозумілими”. На думку міністра, прийняття кодексу інтернет-користувача повинне сприяти збереженню особистих даних. Як ілюстрацію Айгнер навела соціальні мережі, які вже ввели “мережевий етикет”, не назвавши, щоправда, конкретних прикладів.

Варто зазначити, що до "мереж з етикетом" точно не відноситься Facebook: трохи раніше Ільзе публічно відмовилася від використання цієї соціальної мережі, мотивуючи свій крок недостатньою увагою, яку розробники ресурсу приділяють питанню захисту особистих даних.

Джерело: oreanda.ru


Інші новини розділу