Lexus випустив на японський ринок кабріолет IS250C Автор: Вікторія · Опубліковано: 08.05.2009 10:45 · Розділ: Нові технології

Компанія Lexus випустила на японський ринок нову версію моделі IS - двох дверний купе-кабріолет з доладним жорстким дахом IS250C. Салон оброблений тканиною або натуральною шкірою, з дерев'яними панелями. Не дивлячись на двох дверну комплектацію, доступ до задніх крісел максимально полегшений, передні крісла можна відкинути і зрушити вперед легким натисненням кнопки на спинці.

Фото взято з сайту autosvit.com.ua
Фото взято з сайту autosvit.com.ua

У стандартну комплектацію входять фронтальні, колінні і бічні подушки, пише Japancar. Дах складається всього за 20 секунд. Форма лобового скла сприяє зниженню аеродинамічних шумів і захисту пасажирів від потоку повітря. Установка клімат-контролю та аудіосистема автоматично перемикають режими, залежно від положення даху. У багажне відділення при складеному даху легко поміщаються дві стандартні сумки ключок для гольфу.

Джерело autosvit.com.ua


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.