Виведено сорт помідорів, які продовжують молодість Автор: Lesly · Опубліковано: 14.07.2010 14:06 · Розділ: Наука

Помідори користуються величезною популярністю у різних кухнях світу не тільки завдяки своїм приємним смаковим якостям, але й зважаючи на те, що в них міститься багато корисних речовин, в тому числі життєво важливих вітамінів та мікроелементів. Крім того, до їх складу входить речовина лікопин, що продовжує молодість шкіри. Найбільш ефективними в боротьбі із старінням вважаються ті сорти помідорів, у яких згаданої речовини найбільше.

Завдяки помідорам, вирощеним канадськими фермерами, старість можна буде суттєво відтягнути. Фото взято з сайту blogspot.com
Завдяки помідорам, вирощеним канадськими фермерами, старість можна буде суттєво відтягнути. Фото взято з сайту blogspot.com

Вивести “омолоджуючий” сорт помідорів взялися канадські фермери. Цілющу дію результату своєї праці фахівці з сільського господарства пояснюють тим, що лікопин є потужним антиоксидантом, який блокує дію вільних радикалів, що вважаються головними винуватцями ранніх і пізніх вікових змін. Варто додати, що всі селективні маніпуляцій здійснювалися під пильним наглядом науковців.

Новий вид помідорів вже скуштували 260 чоловіків і жінок віком від 50 до 75 років. У ході експерименту з'ясувалося, що 200 грамів модифікованих томатів на день цілком достатньо для того, щоб значно віддалити появу перших ознак старіння і зменшити в значній мірі появу зморшок та вікових плям. Крім того, експерти впевнені, що помідори, збагачені лікопином, не менш ефективні в профілактиці серцево-судинних захворювань і розвитку пухлин.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.