Розроблено рекомендації, які допоможуть захиститися від спеки Автор: Lesly · Опубліковано: 14.07.2010 09:37 · Розділ: Краса і здоров'я

Беручи до уваги аномальну спеку, що встановилася в США, американські медики склали перелік рекомендацій, які, за їхніми словами, допоможуть уникнути перегрівання та сонячного удару. Варто зазначити, що їхні поради можуть використовувати і люди з інших країн, які зазнають не менше проблем від незвичайно високої температури.

Щоб уникнути можливих клопотів, фахівці по-перше рекомендують уникати перебування на вулиці в “пікові” години сонячної активності, оскільки це може спричинити сонячний удар, проблеми з серцем та інші порушення самопочуття.

Щоб уникнути зневоднення організму в період спеки, необхідно збільшити щоденну норму споживання рідини. Фото взято з сайту womansday.com
Щоб уникнути зневоднення організму в період спеки, необхідно збільшити щоденну норму споживання рідини. Фото взято з сайту womansday.com

Крім того, необхідно збільшити щоденну норму споживання рідини, що допоможе уникнути зневоднення організму. Обов'язково слід пити воду перед виходом на вулицю та після повернення додому. Вживати в спеку найкраще звичайну воду або мінералку, натомість солодких газованих напоїв і алкоголю слід уникати.

По-третє, рекомендується віддавати перевагу світлому легкому одягу з натуральних тканин, які “дихають” (бавовна, льон). В період спеки необхідно знизити фізичне навантаження, від якого у спеку тільки шкода, а на вулиці завжди триматися тіні.

Джерело: myjane.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.