Через 50 років чисельність населення Землі досягне позначки 9 мільярдів Автор: Lesly · Опубліковано: 13.07.2010 09:29 · Розділ: Суспільство

Щосекунди на нашій планеті народжується по троє немовлят. Якщо опиратися на таку статистику, то не важко буде підрахувати, що вже через 50 років на Землі проживатимуть більше дев'яти мільярдів чоловік, стверджують експерти. На сьогоднішній день цей показник становить 6,89 мільярда чоловік.

До 2050 року чисельність населення 49-ти найбідніших країн світу подвоїться і досягне позначки 1,7 мільярда. Фото взято з сайту nepal-school-projects.org
До 2050 року чисельність населення 49-ти найбідніших країн світу подвоїться і досягне позначки 1,7 мільярда. Фото взято з сайту nepal-school-projects.org

За рік населення планети у середньому збільшується на 80 мільйонів. Варто зауважити, що в основному такий приріст відбувається за рахунок країн, що розвиваються. Так, до 2050 року, розповідають фахівці, чисельність населення 49-ти найбідніших країн світу подвоїться і досягне позначки 1,7 мільярда.

У випадку якщо такі прогнози вчених справдяться, то під загрозу буде поставлена реалізація одного з основних “завдань століття”, яке поставила перед собою світова співдружність, - досягти дворазового зниження рівня бідності в країнах, що розвиваються протягом 15 років.

Джерело: novoteka.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.