Танцюють всі! ... Навіть собаки Автор: Lesly · Опубліковано: 12.07.2010 15:16 · Розділ: Події у світі

Школа танців для собак відкрилася в австралійському штаті Тасманія. Сюди господарі приводитимуть своїх чотириногих вихованців для підготовки до прийняття участі в собачому танцювальному конкурсі, який на Зеленому континенті почали проводити з 2009 року.

На уроках танцю собаки вивчають такі предмети як ритміка, командні рухи та інші дисципліни. Фото взято з сайту dailymail.co.uk
На уроках танцю собаки вивчають такі предмети як ритміка, командні рухи та інші дисципліни. Фото взято з сайту dailymail.co.uk

Раніше в Тасманії подібних спеціалізованих шкіл, де собаки могли б навчитися рухатися під музику, не було, а тому бажаючих відвідувати незвичайні заняття є чимало. У програмі навчання є такі предмети як ритміка, командні рухи та інші дисципліни.

“В основі собачих танців лежать кілька простих рухів, - розповідає інструктор Сью Кордуелл, - це обертання за годинниковою стрілкою, обертання проти годинникової стрілки, а також “задній хід”. “Людям подобається музика, і ми віримо, що собаки теж добре відчувають ритм і можуть добре рухатися”, - стверджують люди, які приводять своїх собак на уроки танців.

Як планують організатори, собачий конкурс танців пройде в Тасманії в листопаді 2010 року. До зазначеного терміну собаки повинні засвоїти основні рухи та розучити нескладні танці.

Джерело: abc.net.au


Інші новини розділу