Листя маслини сприяє схудненню Автор: Lesly · Опубліковано: 10.07.2010 14:53 · Розділ: Краса і здоров'я

Співробітники Університету Південного Квінсленда (Австралія) відкрили новий спосіб боротьби із зайвою вагою. За їхніми словами, все що потрібно для ідеальної фігури — це чашка кави з екстрактом листя маслини.

Свої експерименти вчені проводили на пацюках, яких протягом 8 тижнів годували продуктами з високим вмістом жирів і вуглеводів, поки у гризунів не почали проявлятися симптоми порушення природного обміну речовин. Потім їх розділили на дві групи, першій з яких щодня давали каву з концентратом листя маслини, а другій - каву без добавок.

Все що потрібно для ідеальної фігури — це чашка кави з екстрактом листя маслини. Фото взято з сайту montalbano.toscana.it
Все що потрібно для ідеальної фігури — це чашка кави з екстрактом листя маслини. Фото взято з сайту montalbano.toscana.it

Після цього дослідники провели комплексне обстеження піддослідних тварин, по результатах якого з'ясувалося, що чудодійний напій з оливою істотно покращує стан серцево-судинної системи та печінки, а також нормалізує обмінні процеси.

При цьому, ефект втрати ваги науковці перш за все пояснюють протизапальною дією екстракту листя маслини. Варто додати, що саме запальні процеси в організмі провокують накопичення жирових відкладень. Подібні цілющі властивості характерні для зеленого чаю, та куркуми, однак, застосування в цьому випадку екстракту листя маслини, перевершили навіть найсміливіші очікування медиків.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.