Вчені розкрили таємницю жіночої привабливості Автор: Lesly · Опубліковано: 11.07.2010 14:26 · Розділ: Цікаві факти

Психологи з Каліфорнійського університету (США) стверджують, що найпривабливішими вважаються не ті жінки, яких природа обдарувала фізичною красою, а ті, що більш доброзичливо налаштовані по відношенню до оточуючих, більш відкриті і товариські. У ході експерименту науковці провели опитування, в якому прийняли участь 89 студентів жіночої статі та 85 чоловічої на предмет того, як вони оцінюють свою зовнішність в порівнянні з однолітками.

Щирі та відкриті люди вважаються привабливішими ніж замкнуті. Фото взято з сайту teamsugar.com
Щирі та відкриті люди вважаються привабливішими ніж замкнуті. Фото взято з сайту teamsugar.com

Всі учасники, які досить високо оцінили свою привабливість, практично в усіх випадках виявилися вираженими екстравертами. Таку закономірність вчені пояснюють тим, що зовнішність і, відповідно, поведінка людини багато в чому обумовлені генетично. Крім того, якщо дівчина подобається представникам протилежної статі, то в більшості випадків, вона про це чудово знає і виходячи з цього, почувається більш впевнено в собі, і в неї набагато більше шансів раніше вийти заміж.

Саме тому екстраверти зазвичай вважаються більш привабливими і досягають більшого успіху в особистому житті, ніж закриті та замкнуті в собі люди. Водночас, спостерігається і зворотній взаємозв'язок між поведінкою і самооцінкою людини. Наприклад, не дуже красива жінка здатна з легкістю завоювати симпатію оточуючих своїми душевними якостями. Домагаючись уваги, така панянка з часом починає оцінювати себе вище.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу