Чотирилітня дівчинка живе з алігаторами Автор: Вікторія · Опубліковано: 08.05.2009 09:55 · Розділ: Цікаві факти

Чотирилітня дівчинка з двох місяців живе разом з крокодилами. Батьки маленької Маргарити Тарантіної потомствені дресирувальники. Вони самі посадили свою дочку в клітку з алігаторами. "Алігатори Міша і Маша з'явилися у нас незадовго до народження дочки, – говорить голова незвичайного сімейства Сергій Тарантін. Вони були маленькими, потім народилася Маргарита – така ж сама. Ось ми і ростили їх разом. Вони так подружилися, що тепер один без одного не можуть і години прожити». За чотири роки сумісного проживання крокодили жодного разу не вкусили маленьку дівчинку, навіть не подряпали.

«Алігатори – хижаки, але у них є розум, і вони чудово розуміють, що Маргарита ще дитя і кривдити її не можна», – продовжує Сергій. Маргарита спокійно може потискати лапу крокодила Міші, осідлати або навіть полежати на ньому. Взагалі Міша і Маргарита дуже люблять один одного і його вона цілує частіше, ніж крокодилицю Машу. Вона, як справжня жінка, дуже примхлива. Іноді буває агресивною, з нею треба бути напоготові, -може і палець відкусити. Але дівчинку вона ніколи не кривдить.

Фото взято з сайту zhizn.ru
Фото взято з сайту zhizn.ru

За словами батьків, Маргарита легко знаходить спільну мову з будь-якими тваринами, яких в пітерському цирку чимало, не дарма її називають маленькою принцесою великих звіринців.

Джерело zhizn.ru


Інші новини розділу