Клептоманом, що більше року "тероризував" англійське містечко виявився … кіт Автор: Lesly · Опубліковано: 11.07.2010 13:21 · Розділ: Кримінал

Вже більше року в англійському містечку Портсвуд вирували бурхливі пристрасті: хтось викрадав залишені без уваги шкарпетки, рукавички та інші речі; проте найчастіше місцеві жителі скаржилися на пропажу жіночої нижньої білизни. Здивуванню міщан не було меж, коли з’ясувалося, що всіх цих клопотів їм завдавав 13-річний кіт на прізвисько Оскар.

Всі викрадені речі він приносив своїм господарям, подружжю Вейсмантел. Щоденний "улов" складався в середньому з десяти предметів. "Коли ситуація почала погіршуватися, і я вирішив зателефонувати в поліцію - адже люди розшукували зниклий одяг", - повідомив глава сім'ї Пітер Вейсмантел.

Кіт у чоботях з мультфільмуШрек
Кіт у чоботях з мультфільмуШрек

Чоловік і жінка взяли Оскара з притулку для бездомних тварин взимку 2009 року; тоді, за їхніми словами, вони не мали ані найменших уявлень про злочинні схильності тварини. Господарі припускають, що кіт почав приносити їм чужий одяг з вдячності, іншими словами, в якості подарунків.

Вейсмантели заявили, що незважаючи на те, що поведінка кота їх розчулила, вони мають намір боротися з поганими звичками свого улюбленця. "Ми не можемо віддати його назад в притулок, адже він так старається", - заявила Біргітта Вейсмантел.

Джерело: lenta.ru


Інші новини розділу