SMS замінять сигарети Автор: Lesly · Опубліковано: 09.07.2010 16:12 · Розділ: Наука

Дослідники з Університету штату Тасманія (Австралія) прийшли до висновку, що сучасні технології можуть допомогти людям кинути свої шкідливі звички. Зокрема, вони планують провести дослідження, в ході якого доведуть всьому світу, що написання і відправлення текстових повідомлень може мати не тільки негативні сторони. На їхню думку, таке заняття може бути корисні для затятих курців у їх боротьбі з тютюновою залежністю.

SMS допоможуть в боротьбі зі шкідливими звичками. Фото взято з сайту thehollywoodgossip.com
SMS допоможуть в боротьбі зі шкідливими звичками. Фото взято з сайту thehollywoodgossip.com

Для експерименту буде відібрано близько 50 добровольців, за станом яких вестимуться спостереження протягом 4 тижнів. Для участі запрошуються жінки, які курили протягом певного часу і бажають кинути цю звичку. Дослідження буде проведене з метою зрозуміти і проаналізувати механізми впливу SMS на людину. Варто зазначити, що подібні експерименти неодноразово проводилися в різних країнах, причому їх результати підтвердили ефективність цього методу боротьби із шкідливими звичками.. Проте, ще до цього часу невідомо, скільки повідомлень в день необхідно відправляти, та яким має бути їхній зміст, для отримання найоптимальнішого результату.

Поки що вчені повідомили, що добровольцям вони відправлятимуть повідомлення з порадами, щодо того, як поводитися в перші дні після відмови від сигарет (приміром, не відвідувати протягом першого тижня бари або компанії, де багато палять), щоб цей процес приносив щонайменше незручностей.

Крім того, у ході даного дослідження фахівці планують встановити, що зазвичай роблять жінки паління сигарети, якою є мотивація до куріння, а також, які чинники в найбільшій мірі провокують виникнення бажання закурити.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.