Британським вчителям дозволили застосовувати силу до учнів Автор: Lesly · Опубліковано: 09.07.2010 13:59 · Розділ: Освіта

У Великобританії вступили в дію нові правила, згідно з якими учням заборонено приносити в школу алкогольні напої, наркотики, порнографію та мобільні телефони. Більш того, нове розпорядження уповноважує вчителів застосовувати до порушників силові заходи.

Зокрема, при підозрі, що учень скоїв крадіжку або проніс у школу заборонений предмет, педагог має право обшукати його. До списку предметів, які не можна приносити в школу ввійшли алкоголь, наркотики і психотропні речовини, порнографія, сигарети і піротехніка, а також такі досягнення науки і техніки як мобільні телефони, MP3-плеєри, фотоапарати і відеокамери.

Приносити мобільні телефони в школу британським учням суворо заборонено. Фото взято з сайту wordpress.com
Приносити мобільні телефони в школу британським учням суворо заборонено. Фото взято з сайту wordpress.com

Крім того, вчителі вповноважені застосовувати силу, щоб вивести з класу учня, який порушує порядок та перешкоджає проведенню уроку.

За словами представників міністерства шкільної освіти Англії, останнім часом багато вчителів скаржилися, що не можуть “поставити на місце” агресивно налаштованих учнів. Саме тому були впроваджені нові правила поведінки в навчальних закладах, які повинні “змінити співвідношення сил у класі”, підкреслюють урядовці.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.