Від спеки американські панди рятуються морозивом Автор: Lesly · Опубліковано: 10.07.2010 13:50 · Розділ: Цікаві факти

Від небувалої спеки, яка встановилася на Східному узбережжі США, страждають не тільки люди, але й мешканці міських зоопарків. Зокрема, у Вашингтоні великі панди не без підстави вважають, що близько 38 градусів за Цельсієм - занадто висока температура для того, щоб залишатися на відкритому повітрі.

В таку погоду більшу частину доби вони проводять в обладнаних кондиціонерами закритих вольєрах. Незважаючи на те, що блага цивілізації, допомагають цим тваринам легше переносити спеку, вони все одно стають млявими, сонними і ледачим, а від пасивного способу життя навіть можуть набирати зайву вагу.

Панда ласує морозивом. Фото взято з сайту allposters.com
Панда ласує морозивом. Фото взято з сайту allposters.com

Для того, щоб хоч трохи підняти настрій своїм вихованцям співробітники столичного зоопарку вирішили готувати для тварин спеціальне фруктове морозиво. Рецептура страви залежить від того, хто ласуватиме цими ласощами - охолоджені фруктові десерти отримують не тільки панди, але і інші мешканці зоопарку.

Як стало відомо, основним інгредієнтом морозива для бамбукових ведмедів є заморожений буряковий сік, до складу охолоджуючого десерту для інших тварин, можуть входити не тільки фрукти і овочі, але навіть комахи. "У супермаркеті морозива з такими наповнювачами не купиш", - розповідають працівники бостонського зоопарку, де теж вирішили піти на смачну "хитрість".

Панди насолоджуються десертом, сидячи на задніх лапах, передніми вони притримують ласощі і збирають з морди "струмки" танучого морозива.

Джерело: ami-tass.ru


Інші новини розділу