Від старості вбереже волоський горіх Автор: Lesly · Опубліковано: 09.07.2010 11:46 · Розділ: Краса і здоров'я

Цілющі властивості волоського горіха були відомі людству ще у сиву давнину. Так, корейські знахарі вірили, що цей продукт має позитивний вплив на розвиток людського розуму, адже не даремно ядро волоського горіха за формою нагадує мозок людини. Крім того, згідно з історичними хроніками, колись кандидати на державні пости перед співбесідою та іспитами вживали горіхи для покращення пам'яті та розумових здібностей.

Давні уявлення наших пращурів знайшли повне підтвердження в роботах сучасних дослідників. Зокрема, було встановлено, що в горіхах міститься чимало елементів, які покращують кровообіг і запобігають старінню мозку. Крім того, в них є величезна кількість ліпідів, до складу яких входять багато ненасичених жирних кислот, у тому числі лінолева і ліноленова, які сприяють покращенню пам'яті та довголіттю людини.

В горіхах міститься чимало елементів, які покращують кровообіг і запобігають старінню мозку. Фото взято з сайту ami-tass.ru
В горіхах міститься чимало елементів, які покращують кровообіг і запобігають старінню мозку. Фото взято з сайту ami-tass.ru

Ці кислоти, що, як відомо, не синтезуються в організмі людини, а поступають виключно з продуктами харчування, знижують вміст холестерину в крові, покращують еластичність кровоносних судин і постійно очищають кров, що дозволяє запобігти розвитку атеросклерозу та підтримувати в нормальному стані функції мозку та серця.

Загалом, плоди волоського горіха містять безліч корисних речовин. Вони багаті вітамінами В1 і В2, що відповідають за постачання організму енергією. Також у плодах багато вітаміну А, Е і F. Крім цього, волоський горіх — невичерпне джерело повноцінних рослинних білків. Саме тому медики радять регулярно вживати ці продукти.

Джерело: ami-tass.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.