Щастя не залежить від розміру доходів Автор: Lesly · Опубліковано: 09.07.2010 10:39 · Розділ: Суспільство

Результати опитування, яке тривало понад два роки і охопило більш ніж 136 тисяч людей в 132 країнах світу, засвідчили, незважаючи на те, що зі збільшенням доходу підвищується рівень вдоволеності життям, це не гарантує збільшення кількості позитивних емоцій.

Хоча багатство приносить більше задоволення від життя, воно не здатне суттєво впливати на позитивні емоції. Фото взято з сайту gilfordgrok.com
Хоча багатство приносить більше задоволення від життя, воно не здатне суттєво впливати на позитивні емоції. Фото взято з сайту gilfordgrok.com

Ініціатори проведення такого дослідження, якими виступили фахівці з Іллінойського університету (США), прийшли до висновку, що все залежить від того, що для людини означає щастя, зважаючи на те, що якщо порівнювати вдоволеність життям та оцінку якості життя в цілому, можна виявити доволі сильний зв'язок в різних країнах світу між рівнем доходу і щастям. Водночас, існує надзвичайно слабка асоціація між матеріальним добробутом та позитивними емоціями.

Саме тому дослідники стверджують, що оцінка якості життя або вдоволеність якістю життя зростає з особистим доходом людини та національним доходом. Однак, позитивні емоції, які в деякій мірі проявляються і в міру збільшення матеріального капіталу, більш тісно пов'язані з іншими факторами, такими як почуття поваги, особиста свобода і соціальна підтримка, а також від наявності роботи, що приносить радість.

Таке дослідження дозволило встановити, що хоча багатство приносить більше задоволення від життя, воно не здатне суттєво впливати на позитивні емоції.

Джерело: oreanda.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.