На пост губернатора Техасу балотуватиметься собака Автор: Lesly · Опубліковано: 09.07.2010 09:33 · Розділ: Події у світі

На пост губернатора американського штату Техас буде балотуватися собака по кличці Вудру. Собака розпочав політичну кар'єру з метою привернути увагу виборців до проблем бездомних тварин, адже сам у свій час “скуштував” гіркої долі бездомних.

Господар собаки Лорі Майкл забрав Вудру з місцевого притулку для бездомних тварин у 2006 році, коли той був ще цуценям. Кандидатуру собаки вже підтримав комік Кінкі Фрідман і висловив впевненість, що йому не доведеться шкодувати про прийняте рішення.

Вудру зі своїм господарем
Вудру зі своїм господарем

Планується, що гроші, зібрані на передвиборну кампанію Вудру, будуть передані благодійній організації “Austin Pets Alive”, що займається допомогою бездомним собакам і кішкам. Втім, поки невідомо, чи збере його кандидатура достатню кількість підписів, щоб потрапити у виборчі бюлетені. Як би там не було, а брати участь у виборах він не зможе, зважаючи на те, що відповідно до вимог закону, губернатор Техасу повинен бути не молодшим 30 років і проживати в штаті не менше п'яти років.

Вибори губернатора Техасу пройдуть 2 листопада поточного року. Основними кандидатами на цей пост є республіканець Рік Перрі, демократ Білл Уайт і представниця Лібертаріанської партії Кеті Гласс.

Джерело: lenta.ru


Інші новини розділу