Рекорд в акваріумі з акулами Автор: Lesly · Опубліковано: 08.07.2010 16:19 · Розділ: Цікаві факти

Двократний чемпіон Іспанії зі збору кубика Рубіка 24-річний Давид Кальво встановив новий рекорд. Чоловік спромігся зібрати два кубики в акваріумі з шістьма акулами, довжина деяких з яких перевищувала два метри. На вирішення обох головоломок Давид затратив 76 секунд.

Варто зазначити, що кубики Кальво збирав одночасно, один лівою, а другий правою рукою. Рекорд було встановлено в природному парку Terra Natura в Бенідормі. Це вже не перше підводне досягнення чоловіка: в квітні він вже збирав кубик Рубіка під водою, проте того разу поруч не плавали акули.

Давид Кальво спромігся зібрати два кубики в акваріумі з шістьма акулами. Фото взято з сайту darubik.com
Давид Кальво спромігся зібрати два кубики в акваріумі з шістьма акулами. Фото взято з сайту darubik.com
Фото взято з сайту orange.co.uk
Фото взято з сайту orange.co.uk

В акваріум, з метою забезпечення безпеки, разом з чемпіоном занурився професійний дайвер. "Він зробив усе дуже швидко, але у нього був стимул. Наші акули поки не з'їли жодної людини, однак йому явно не хотілося затримуватися в акваріумі", - повідомив один з працівників парку.

Змагання та чемпіонати зі складання кубика Рубіка на швидкість проводяться доволі часто. На сьогоднішній день рекорд швидкісного розв'язування головоломки належить 20-річному голландцю Еріку Аккерсдійку - він спромігся скласти кубик за 7,08 секунди. Таку майстерність Ерік продемонстрував на чемпіонаті в Чехії два роки тому.

Джерело: orange.co.uk


Інші новини розділу