Кореєць помер в злиднях, маючи 100 000 дол. на рахунку Автор: Lesly · Опубліковано: 07.05.2009 16:57 · Розділ: Життя

Бездомний житель Південної Кореї помер в бідності, маючи на банківському рахунку 100 000 дол., тому що не міг згадати свого справжнього імені.

Чоловік, віком 56 років помер минулого місяця від раку, залишивши 128 мільйонів виграшу (крім 100,000 доларів заощаджень) на банківському рахунку, що був відкритий на початку 1993 року на вигадане ім’я На Хе-Дон.

Рахунок був заморожений кілька місяців потому, коли ввійшов у дію закон про заборону рахунків, що були відкриті під вигаданими іменами, як антикорупційний захід.

Можливість вносити гроші на депозит не була скасована, але власник рахунку повинен був зареєструватися під справжнім іменем, щоб зняти гроші, а цього На зробити не міг.

Як стверджують представники органів влади, чоловік не знав свого справжнього імені та місця народження. Спроби встановити його особу не увінчалися успіхом.

Чоловік збирав металобрухт і спав у саморобному укритті, виготовленому з вантажного контейнера.

Він продовжував накопичувати кошти, хоча не міг їх зняти з рахунку. Хе-Дон мріяв купити дім. І, перед смертю, за допомогою місцевої влади звернувся до суду з проханням видати дозвіл на отримання нового ідентифікаційного номера.

Судовий розгляд ще триває. Очікується, що заощадження померлого будуть передані державі.

Джерело: chinadaily.com


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.