Знайдено спосіб виявляти почуття, які тільки починають зароджуватися Автор: Lesly · Опубліковано: 08.07.2010 15:12 · Розділ: Цікаві факти

Американські вчені з Університету Рочестера стверджують, що по результатах виконання простого вербального тесту можна вияснити, як людина ставиться до своєї другої половинки. До участі в дослідженні було запрошено 222 добровольців, які відповідали на запитання, пов'язані з їх взаєминами з романтичними партнерами.

Знайдено спосіб, що дає можливість зрозуміти сутність свого обранця. Фото взято з сайту web-books.com
Знайдено спосіб, що дає можливість зрозуміти сутність свого обранця. Фото взято з сайту web-books.com

В ході експерименту учасники проходили по два тести. В першому випадку їм пропонувалося натискати на кнопку, коли на екрані перед ними з'являлися позитивні слова (мир, відпустка, любов, тощо), а також імена партнерів. В другому випадку добровольці повинні були відреагувати на слова із негативним значенням, і знову ж таки на імена своїх обранців. На переконання експертів, люди, які з легкістю справлялися з першим тестом, добре ставилися до своїх партнерів, а другий давав можливість виявити певні проблеми в стосунках, про існування яких не здогадувався навіть сам учасник.

Аналізуючи автоматичну реакцію на слова, дослідники мали можливість “витягнути” на поверхню почуття, в яких учасники іноді не могли зізнатися навіть самим собі. Наприклад, у такий спосіб можна виявити неприязнь до партнера, яка тільки починає зароджуватися в душі людини та в майбутньому призведе до розриву стосунків. За даними фахівців, люди, яким легше далося виконання другого тесту розлучалися зі своїми обранцями протягом року.

Джерело: vokrugsveta.ru


Інші новини розділу