Канадські студенти розробили суперекономний автомобіль Автор: Lesly · Опубліковано: 08.07.2010 10:46 · Розділ: Нові технології

У рамках щорічного конкурсу по ефективності використання пального, який проводиться компанією SAE Supermileage, 10 студентів з Університету Оттави (Канада) представили на суд журі економний автомобіль, який подолав понад 2,4 тисячі км близько чотирьох літрів звичайного газу.

Студенти демонструють свою розробку, як подолала понад 2,4 тисячі км на близько чотирьох літрах звичайного газу. Фото взято з сайту infuture.ru
Студенти демонструють свою розробку, як подолала понад 2,4 тисячі км на близько чотирьох літрах звичайного газу. Фото взято з сайту infuture.ru

Ентузіасти стверджують, що витрати пального в їхньому винаході можна зменшити ще більше, для цього необхідно провести певні налаштування двигуна. Крім того, як повідомили раціоналізатори, під час випробування стався витік пального. Якщо б не цей нюанс, то новий автомобіль зміг би проїхати 4,8 тисяч км з тими ж ресурсами.

Авто, розроблене канадськими студентами досягає трохи менше 3 метрів у довжину, та оснащений двигуном, розміром з невелику бензопилу. При вазі 54 кілограми диво техніки може розвивати максимальну швидкість до 50 км / год.

Варто додати, що студенти подумують про те, щоб подати заявку на участь в конкурсі Capital City Speedway з наміром побити світовий рекорд по ефективності використання палива. Для цього їхній автомобіль повинен буде проїхати понад 5 тисяч кілометрів на чотирьох літрах стандартного бензину.

Джерело: infuture.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.