Велопрогулянки продовжують тривалість життя Автор: Lesly · Опубліковано: 08.07.2010 09:37 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені з Утрехтського університету (Нідерланди), провели дослідження, по результатах якого було встановлено, що користь, яку отримує людина від їзди на велосипеді суттєво переважує всі можливі ризики нещасних випадків та дорожньо-транспортних пригод.

В ході роботи науковці вивчили дані про рівень забрудненості повітря, про нещасні випадки на дорогах, а також інформацію про фізичну активність, щоб зробити висновки про вплив всіх цих факторів на смертність велосипедистів. Загалом, в дослідженні прийняли участь 500 тисяч любителів велопрогулянок.

Їзда на велосипеді продовжує тривалість життя на 3-14 місяців. Фото взято з сайту centralpark.com
Їзда на велосипеді продовжує тривалість життя на 3-14 місяців. Фото взято з сайту centralpark.com

Як з'ясувалося, тривалість життя людини, яка пересідала з автомобіля на велосипед, збільшувалася в середньому на 3-14 місяців. А серед негативних факторів фахівці відмітили скорочення тривалості життя 0,8-40 днів внаслідок вдихання забрудненого повітря та на 5-9 днів внаслідок впливів автомобільних вихлопів. “В середньому передбачувана користь для здоров'я від їзди на велосипеді значно перевищує шкоду”, - підсумували дослідники.

Варто зазначити, що рішення пересісти на велосипед, зважаючи на екологічність цього виду транспорту, приносить надзвичайну користь навколишньому середовищу, а ДТП за участю велосипедиста і пішохода серйозними травмами закінчуються вкрай рідко, не кажучи вже про смертельний результат.

Джерело: innovanews.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.