Розроблено медіаплеєр для піаністів Автор: Lesly · Опубліковано: 07.07.2010 16:19 · Розділ: Нові технології

Розширити можливості звичайного медіаплеєра вирішив китайський дизайнер Цзя Пен: завдяки його розробці кожен бажаючий зможе не тільки не розлучатися із улюбленими композиціями, але й відшліфовувати свої вміння гри на фортепіано. І для цього не треба носити за собою громіздкий інструмент, оскільки розкладну клавіатуру дизайнер-новатор помістив всередину пристрою.

Всі переваги Pianos Silhouette зможуть оцінити тільки піаністи. Фото взято з сайту yankodesign.com
Всі переваги Pianos Silhouette зможуть оцінити тільки піаністи. Фото взято з сайту yankodesign.com

Концепт, що отримав назву Piano's Silhouette, - це, на перший погляд, цілком звичайний MP3-плеєр. Однак, є в ньому особливість? яку зможуть оцінити тільки піаністи. У плеєр вбудовано міні-клавіатуру з 48 клавішами, як у фортепіано. М'яка пластикова клавіатура розгортається з пристрою циліндричної форми розміром 120х45 мм і дає можливість награвати улюблені мелодії, якщо приходить натхнення, чи тренуватися, слухаючи при цьому аудіо-уроки гри на фортепіано. Дизайнер передбачив при цьому і можливість повної ізоляції від оточуючих. Для цього новинку було оснащено навушниками, які дозволять насолоджуватися виконанням музичних шедеврів, не дратуючи при цьому рідних та сусідів.

Зважаючи на те, що зараз Piano's Silhouette є лише концепцією, розробник не уточнює, якими будуть технічні характеристики пристрою. На даний момент відомо те, що плеєр повинен бути оснащений яскравим дисплеєм зі світлодіодною підсвіткою, кнопками для управління треками, а також гніздом для підключення навушників, а також міні-USB портом.

Джерело: yankodesign.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.