Зручне крісло дозволить забути про втому Автор: Lesly · Опубліковано: 07.07.2010 14:03 · Розділ: Краса і здоров'я

Сьогодні, коли більшість професій вимагають малорухомого способу життя все більше працівників скаржаться на болі в спині та хронічну втому. У таких випадках деякі люди навіть наважуються на те, щоб змінити роботу. А от експерти стверджують, що з радикальними кроками поспішати не варто: для початку вони рекомендують змінити. .. крісло.

Мякі та зручні стільці підвищать ефективність роботи. Фото взято з сайту geekologie.com
Мякі та зручні стільці підвищать ефективність роботи. Фото взято з сайту geekologie.com

Такі поради дають психологи з Єльського університету (США), які прийшли до висновку, що зручність і комфорт на робочому місці роботи відображаються безпосередньо на настої працівників. Тому немає причин дивуватися неефективному виконанню обов'язків працівниками, якщо вони сидять на незручних стільцях.

А роботодавцям, які очікують від своїх працівників позитивних емоцій та злагоджених дій, фахівці рекомендують забезпечити робочі місця м'якими стільцями. І додають: “Наш внутрішній стан пов'язаний з нашими фізичними відчуттями. Дуже важливо, в яких умовах ми працюємо, адже в прямій залежності від цього фактора формується наш настрій”.

Джерело: myjane.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.