Святкуємо день поцілунків Автор: Lesly · Опубліковано: 06.07.2010 14:59 · Розділ: Пам'ятні дати

Сьогодні населення всієї земної кулі відзначає День поцілунків. Свято, перші згадки про яке датуються XIX століттям, 20 років тому було затверджене Організацією Об'єднаних Націй як міжнародне.

Вперше День поцілунків відзначили жителі Великобританії. З того часу невід'ємними розвагами під час святкування є різноманітні конкурси поцілунків, а останнім часом надзвичайно популярним став масовий поцілунок.

Поцілунок - це своєрідне “весілля душ”
Поцілунок - це своєрідне “весілля душ”

За однією зі стародавніх легенд поцілунок - це своєрідне “весілля душ”. В давнину люди вірили, що душа людини міститься в її подиху, а тому, коли дихання двох закоханих зливалося в поцілунку, то вірили, що з'єднуються не тільки їхні губи, але й душі.

Сьогодні ж вже навіть з'явилася наука, яка вивчає явище поцілунку - філематологія. Зважаючи на те, що губи людини в сотні разів чутливіші, ніж кінчики пальців, поцілунок, як такий, є не тільки приємним, але й корисним. Справжній поцілунок, стверджують науковці, підвищує частоту серцевих скорочень до 100 і більше ударів на хвилину, а також викликає в мозку такі ж хімічні реакції, що стрибки з парашутом чи стрільба з вогнепальної зброї.

А результати нещодавнього опитування засвідчили, що чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, можуть похвалитися значно вищим доходом, ніж ті, які такої звички не мають.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу

 • Сьогодні світ відзначив Міжнародний день пива

  Сьогодні світ відзначив Міжнародний день пива · lesya · 07.08.2015 23:05

  Сьогодні світ відзначає незвичне свято - Міжнародний день пива (англійською International Beer Day). Свято є неофіційним, але за вісім років свого існування воно нбуло небувалого розмаху, перетворившись з невеликого фестивалю на масштабне дійство, яке святкують на п’яти континентах.

  Міжнародний день пива, за уже усталеною традицією, відзначають в першу п’ятницю серпня. А засновником дійства став Джесс Авшаломов, один власник бару в американському місті Санта-Круз. Літній період Джесс вибрав тому, що, по-перше, на вулиці стоїть спека, тож і кухоль прохолодного напою любителі пива вип’ють залюбки, по-друге, серпень є досить віддаленим від інших пивних свят. І щоб не було забагато алкоголю, він вирішив відсвяткувати День пива у серпні.

  Вперше цю дату відзначили у 2007 році в місті Санта-Круз, штат Каліфорнія. Вже через чотири роки цей невеликий містечковий фестиваль став міжнародним святом, що відзначалося в ста тридцяти восьми містах двадцяти трьох країн світу. Ще рік по тому дійство охопило двісті сім міст у п’ятдесяти країнах.


 • Сьогодні світ відзначає День шоколаду

  Сьогодні світ відзначає День шоколаду · lesya · 11.07.2014 13:55

  Усі дівчата, які, дбаючи про власну фігуру, змушені відмовлятися від улюблених шоколадних ласощів, сьогодні мають повне право себе потішити довгоочікуваними солодощами – в цей день, одинадцятого липня, світ відзначає Всесвітній день шоколаду. Свято вже досить немолоде, адже його заснували французи ще в 1995 році.


 • У Москві вшанували Володимира Висоцького

  У Москві вшанували Володимира Висоцького · kseniya_www · 01.08.2013 20:21

  25 липня виповнилося 33 роки з дня смерті легендарного артиста, поета і музиканта Водимира Висоцького. У Москві ця дата була відзначена Днем пам’яті.


 • Сьогодні у світі відзначають День таксиста

  Сьогодні у світі відзначають День таксиста · lesya · 22.03.2013 13:54

  Сьогодні всі водії таксі відзначають своє професійне свято - 22 березня у світі традиційно святкують Міжнародний день таксиста.


 • В Італії відзначили День дерева

  В Італії відзначили День дерева · lesya · 22.03.2012 16:27

  Вчора, 21 березня, в Італії відзначили День дерева. Це свято, яке традиційно відзначають в Італії, є символом оновлення та єднання людини з природою.