Найкраще люди працюють перед виходом на пенсію Автор: Lesly · Опубліковано: 06.07.2010 12:43 · Розділ: Цікаві факти

Вчені з Великобританії Даррен Ван Лаар і Саймон Істон з університету Портсмута стверджують, що жінки проявляють на робочому місці більше ентузіазму, ніж чоловіки. Крім того, по результатах проведеного дослідження було встановлено, що впродовж працездатного віку представниці прекрасної статі працюють набагато активніше, причому перед завершенням кар'єри рівень заповзятості зростає ще більше.

Натомість, у працівників сильної статі відновлення інтересу до роботи спостерігається тільки безпосередньо перед виходом на пенсію. Відкривши таку закономірність, фахівці стверджують, що пенсійний вік необхідно збільшити.

Жінки працюють значно ефективніше та з більшим ентузіазмом ніж чоловіки. Фото взято з сайту raut.ru
Жінки працюють значно ефективніше та з більшим ентузіазмом ніж чоловіки. Фото взято з сайту raut.ru

В ході свого дослідження науковці з'ясували, що жінки розпочинають кар'єру з дуже високим рівнем захопленості роботою. Щоправда з роками ентузіазм поступово проходить, однак, не знижується настільки, як у це буває у чоловіків. Що стосується чоловіків, то починають вони свою трудову діяльність з відносно низьким рівнем зацікавленості, який вирівнюється із жіночою самовіддачею тільки перед настанням пенсійного віку.

Те, що всі люди перед виходом на пенсію починають працювати набагато активніше, було відомо вже доволі давно, а от дані про ступінь зацікавленості роботою виявилися несподіваними навіть для самих науковців.

Для проведення дослідження науковці використали дані про оцінку якості роботи майже 4 тисяч працівників з 9 різних компаній великих міст Об'єднаного Королівства. На їхню думку, висновки отримані в ході роботи повинні змусити керівників підприємств та організацій змінити свою думку про працівників пенсійного віку, та не відправляти на заслужений відпочинок людей, які хотіли б продовжувати працювати.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу