Визначено обов'язкову умову виховання успішних леді Автор: Lesly · Опубліковано: 06.07.2010 10:26 · Розділ: Освіта

Захоплення садівництвом підвищує рівень грамотності у дівчаток, а також покращує їх вміння рахувати і вирішувати життєві проблеми. Про це заявили британські дослідники, які проводили експерименти за сприяння Національного фонду досліджень, в яких прийняли участь понад тисячу вчителів з 10 шкіл та їх учениці.

Жінки, які знаходять час для того, щоб попрацювати у квітнику, почувають себе більш щасливими ніж інші представниці прекрасної статі
Жінки, які знаходять час для того, щоб попрацювати у квітнику, почувають себе більш щасливими ніж інші представниці прекрасної статі

В кінці цього досліду педагоги заявили, що дівчата, до шкільного розкладу яких було включено заняття із садівництва, проявляли більшу самостійність і не розгублювалися у випадку виникнення нестандартних ситуацій. Більш того, можливість покопатися в землі позитивно впливала і на успішність учениць з інших предметів, зокрема, суттєво покращилися їхня оцінки на уроках літератури та математики. Таку закономірність вчені пояснюють тим, що подібний вид діяльності на практиці демонструє юним леді те, що в підручниках підноситься сухою, незрозумілою мовою.

Варто зазначити, що догляд за рослинами має безліч інших позитивних моментів, зокрема, садівництво допомагає розвивати почуття відповідальності, включаючи прийняття необхідних рішень відповідно до непередбачуваності природних явищ. Крім того, цей вид діяльності дає майбутнім господиням можливість збагатити власний харчовий раціон культурами, які вони вирощують самостійно, а отже - вести більш здоровий спосіб життя. А необхідність брати в руки черв'яків та інших комах, стверджують експерти, допомагає подолати можливі страхи. У майбутньому такі діти краще адаптуються в суспільстві, здатні домагатися здійснення мрій та вести щасливе життя.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.