Зручне взуття - запорука здорових суглобів Автор: Lesly · Опубліковано: 06.07.2010 09:17 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені з Американського ревматологічного коледжу досліджували зв'язок між захворюваннями суглобів і взуттям, по результатах якого з'ясувалося, що носіння взуття на високих підборах справді може сприяти розвитку захворювань суглобів у майбутньому: науковці виявили існування чіткого взаємозв'язку між високим каблуком (чим підбори вищі, тим серйозніша форма недуги спостерігалася у жінки) і артритом.

Незручне взуття провокує розвиток артриту. Фото взято з сайту lafashiondiary.com
Незручне взуття провокує розвиток артриту. Фото взято з сайту lafashiondiary.com

Найпоширенішими причинами відвідування ревматолога, як розповідають дослідники, є проблеми зі ступнями або пальцями ніг. В основному це стосується пацієнтів віком 65-74 років, які в переважній більшості звертаються до лікарів через невідповідне взуття.

Загалом, в ході дослідження про проблеми зі здоров'ям ніг опитали понад 1,4 тисячі чоловіків і майже 2 тисячі представниць прекрасної статі. “У жінок найчастіше спостерігаються болі, що виникають внаслідок носіння незручного взуття”, - стверджують дослідники. - Молодим жінкам необхідно робити усвідомлений вибір взуття, щоб уникнути проблем в літньому віці, і не варто у всьому сліпо слідувати моді”.

У чоловіків аналогічного зв'язку з очевидних причин виявлено не було, оскільки чоловіче взуття, і тим більше взуття дитяче, зазвичай куди зручніше, ніж жіноче. За статистикою, лише 2% чоловіків носять незручні черевики.

Джерело: innovanews.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.