Дієтологи пропонують “закидати” рак яйцями Автор: Lesly · Опубліковано: 05.07.2010 15:03 · Розділ: Краса і здоров'я

Ще зовсім недавно дієтологи радили панянкам, які слідкують за своєю фігурою, їсти якнайменше яєць, стверджуючи, що вони не тільки містять чимало калорій, але й приносять шкоду організму. Однак тепер, коли стало відомо, що яйця здатні запобігти розвитку раку молочної залози, ці рекомендації суттєво змінилися: так, жінкам радять їсти не менше, ніж 2-3 штуки на добу.

Дослідження, в результаті якого було зроблено подібні висновки, охопило понад 3 тисячі жінок і дозволило встановити, що значна кількість холіну, що міститься в яйцях, здатна попередити розвиток раку молочної залози. Особливо корисний холін, говорять експерти, вагітним і жінкам, що годують груддю.

Щоденне вживання яєць та броколі захистить від раку. Фото взято з сайту flickr.com
Щоденне вживання яєць та броколі захистить від раку. Фото взято з сайту flickr.com

За даними науковців, в одному жовтку міститься приблизно 125 міліграмів холіну, тоді як профілактична доза складає близько 400 міліграм. Неважко підрахувати, що для профілактики онконедуг достатньо щоденно вживати 2-3 яйця.

Водночас інший колектив дослідників оприлюднив дані, що капуста броколі здатна зупинити

розповсюдження ракових клітин в організмі. Під впливом речовини індол-3-карбінол розмір окремих пухлин зменшується на 65%.

Справа в тому, що зазначена речовина здатна блокувати молекули, необхідні клітинам раку для поділу. Вчені висловлюють сподівання, що вже скоро зможуть включити індол-3-карбінол до складу харчової добавки, яка дозволить подолати страшні недуги.

Джерело: myjane.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.